خانهاخبار جهانتحویل سریع تر بسته های پستی توسط شرکت لجستیک GLS آلمان

تحویل سریع تر بسته های پستی توسط شرکت لجستیک GLS آلمان

تحویل سریع تر بسته های پستی توسط شرکت لجستیک GLS آلمان

شرکت آلمانی خدمات دهنده انبارداری، بسته بندی و توزیع GLS اعلام کرده است از این پس با راه اندازی سرویس جدیدش با عنوان PacketShopping، کالاهای مشتریان و فروشگاه های اینترنتی طرف قراردادش را سریع تر از قبل به مقصد خواهد رساند. بنا به گفته مسئولان این شرکت، زمان تحویل کالا از این پس در آلمان، اتریش و منطقه غرب اروپا، بلژیک، هلند و لوکزامبورگ ۱ تا ۲ روز کاری و در دیگر کشورها ۴۸ ساعت خواهد بود.

هزینه پستی ارسال کالا درکشورهایی مانند اتریش، بلژیک و دانمارک به طور میانگین ۹/۱۹ یورو تعیین شده است اما برای دیگر کشورها و محاسبه هزینه پستی به کشور مقصد و اندازه بسته ارسالی بستگی دارد.

مرسوله های پستی می بایست از طریق وبسایت GLS-One ثبت شوند و برای توزیع به دست یکی از ۵۰۰۰ نقطه توزیع این شرکت در آلمان تحویل شوند. البته شهروندان یا فروشگاه های اینترنتی آلمانی می توانند با پرداخت مبلغ اضافه از سرویس جمع آوری کالا شرکت GLS استفاده کنند تا این شرکت لجستیکی برای جمع آوری و توزیع بسته های پستی آن ها به درب خانه یا دفتر کار آن ها مراجعه کنند.

 

در همین ارتباط: تنها نیمی از فروشگاه های اینترنتی اروپایی سرویس تحویل سریع کالا دارند

 

شرکت آلمانی مدعی است که خریدکنندگان از فروشگاه های آنلاین در خارج از آلمان نیز از مزایای سرویس پاکت شاپز بهره مند خواهند شد.

از آنجایی که فرستنده بسته ها از سرویس جدید استفاده خواهند کرد، خریداران نیز می‌توانند بدون پرداخت هزینه بسته ها را برای ارجاع به نزدیک ترین نقطه پستی تحویل دهند.

امتیاز به این مقاله

ahmad.rasouli.rostami@gmail.com

بدون نظر

پیام بگذارید

3 × 4 =