تحویل کارت سوخت موجود در باجه معطله پست بدون مراجعه به دفاتر پستی

دریافت کارت سوخت موجود در باجه معطله پست بدون مراجعه به دفاتر پستی

معاون فناوری شرکت ملی پست از ارسال پیشتاز کارت سوخت موجود در باجه‌های معطله این شرکت به آدرس متقاضیان خبر داد. به گفته سید میثم حسینی لر متقاضیانی که کارت سوخت خودرو آن‌ها به علت عدم حضور در آدرس ثبت شده هنگام ثبت نام برگشت شده است و در باجه‌های معطله دفاتر پستی است می‌توانند بدون مراجعه به دفاتر پستی، کارت خود را دریافت نمایند.

شرکت ملی پست برای ارتقای مشتری مداری و صرفه جویی در زمان مشتریان، اقدام به اضافه نمودن گزینه رهگیری کارت سوخت در سایت شرکت ملی پست به آدرس post.ir نموده است تا متقاضیان دریافت کارت سوخت در محل بتوانند با ثبت دوباره اطلاعات لازم و پرداخت هزینه ارسال پستی به صورت پیشتاز بر مبنای نرخ نامه پستی، کارت سوخت خود را در آدرس مورد نظر خود دریافت نمایند.

تحویل کارت سوخت در محل راحت تر از مراجعه حضوری است

کارت های سوخت ثبت نام شده از سوی مالکان خودرو تنها یکبار برای تحویل به متقاضیان به درب منزل آن ها ارسال می‌شود و در صورت عدم حضور گیرنده در محل، اشتباه بودن آدرس ثبت شده و یا تغییر محل سکونت گیرندگان، کارت سوخت آن‌ها برگشت داده شده و در باجه معطله مراکز پست نگه داری می‌شود. تا پیش از راه اندازی گزینه رهگیری کارت سوخت در post.ir فرد متقاضی کارت سوخت باید به وبسایت epolice.ir مراجعه کرده و کد رهگیری پستی ۲۴ رقمی بسته پستی کارت سوخت خود را دریافت می‌کرد و پس از آن با مراجعه به بخش رهگیری مرسوله پستی در سایت شرکت ملی پست از مکان بسته پستی کارت سوخت در باجه‌های معطله پست آگاه می‌شد و با مراجعه حضوری کارت سوخت خود را دریافت می‌کرد.

روند مراجعه حضوری برای دریافت کارت سوخت منجر به ایجاد صف‌های طولانی و هدر رفت زمان مشتریان شده بود و اعتراض بسیاری از کاربران را در پی داشت. به گفته معاون فناوری شرکت ملی پست گزینه ارسال پیشتاز کارت سوخت به آدرس متقاضیان اختیاری است و متقاضیان همچنان می‌توانند برای دریافت کارت سوخت خود به باجه‌های معطله دفاتر پستی مراجعه نمایند.

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :

بدون دیدگاه