خانهانبارداری، بسته بندی و توزیعانتخاب زمان دلخواه برای تحویل کالا در سرویس جدید DHL

انتخاب زمان دلخواه برای تحویل کالا در سرویس جدید DHL

انتخاب زمان دلخواه برای تحویل کالا در سرویس جدید DHL

شرکت پستی DHL از ارائه سرویس جدید تحویل کالا به میلیون ها تن از مشتریانش در آلمان خبر داده است. به گفته مسئولان این شرکت بزرگ پستی تحویل گیرندگان بسته های پستی می توانند از میان زمان های ارائه شده برای دریافت کالا یکی را انتخاب کنند. این سرویس همچنین برای فروشگاه های اینترنتی طرف قرارداد با بخش واسطه پستی DHL نیز ارائه می شود. در حال حاضر استفاده از این سرویس به ازای هر بسته پستی ۱٫۹۹یورو هزینه اضافه خواهد داشت.

 

تحویل بسته های خرید اینترنتی در زمان دلخواه مشتری

مشتریان فروشگاه های اینترنتی آلمانی که با شرکت واسطه پستی DHL قرارداد همکاری دارند نیز می توانند پس از خرید آنلاین در هریک از این فروشگاه ها، به عنوان یکی از گزینه های تحویل کالا از این سرویس استفاده کرده و زمان دریافت کالا را مشخص نمایند. زمان های قابل انتخاب برای دریافت کالا بنا بر سیاست های هر فروشگاه اینترنتی متفاوت خواهد بود اما به گفته DHL، به زودی امکان انتخاب و رزرو زمان مشخص شده از سوی مشتری نیز به این سرویس اضافه خواهد شد.

در همین ارتباط: تحویل سریع تر بسته های پستی توسط شرکت لجستیک GLS آلمان

 

هزینه پستی برای انتخاب زمان تحویل کالا چقدر خواهد بود؟

تا پایان دوره آزمایشی ارائه سرویس از سوی DHL، که مشخص نیست تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، مشتریان این سرویس برای اینکه بتوانند زمان تحویل کالا را خودشان مشخص کنند باید مبلغ ۲٫۹۹ یورو اضافه تر بپردازند.
سرویس DHL Parcel در دوره آزمایشی در ۲۰ نقطه توزیع پستی در سراسر آلمان ارايه می شود و مشتریان می توانند زمان تحویل کالا را از میان بازه های زمانی ۳ ساعته از ساعت ۶ صبح تا ۹ بعدازظهر انتخاب کنند. انتظار می رود خدمات بیشتر و بازه های زمانی متنوع تری به این سرویس اضافه شود.

مدیر اجرایی DHL Parcel می گوید: سرویس انتخاب زمان دلخواه برای تحویل کالا، تنها در آلمان ارائه می شود. ما می خواهیم توزیع و تحویل کالا به مشتریان را متناسب با نیازها و شرایط تحویل گیرندگان تغییر دهیم و زندگی را برای آن ها آسان تر کنیم.

 

start campaign

تحویل بسته های پستی در سراسر ایران

انبارداری، بسته بندی و توزیع کالای شما در ایران

بیشتر بدانید

امتیاز به این مقاله

ahmad.rasouli.rostami@gmail.com

بدون نظر

پیام بگذارید

هفت − چهار =