افزایش هزار دستگاه وانت بار به ناوگان پست

افزایش هزار دستگاه وانت بار به ناوگان پست

به گفته مدیرعامل شرکت ملی پست در آینده ای نزدیک شاهد افزایش هزار دستگاه وانت بار به ناوگان حمل و نقل شبکه پستی خواهیم بود.

حسین نعمتی در جلسه شورای اداری پست استان گیلان با حضور احمد جان بزرگی مدیرکل دفتر مدیرعامل و امور استان ها، بیان کرد: بیشتر از دو هزار دستگاه موتور سیکلت به جهت به روزرسانی و مرمت شبکه توزیع و پیشرفت کیفیت مرسولات پستی، در اختیار توزیع کنندگان مرسولات در سال قبل، قرار گرفت.

حسین نعمتی افزود: در دوران شیوع کرونا، همکاران پست استان گیلان با تلاش و زحمات دوبرابر و بی دریق خود، نقش پررنگی را اعمال میکنند.

مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: گسترش زیرساخت ها و بستر خدمات رسانی به شهروندان و مشاغل از اهمیت زیادی برخوردار است. با توجه به بالارفتن ترافیک بسته های پستی در شبکه پستی، زمینه ی مناسبی را برای انتقال این مرسولات مهیا شود.

بهبود کیفیت خدمات پستی

نعمتی ادامه داد: امسال یکی از اولویت های مهم پست توسعه کیفیت خدمات پستی می باشد که درباره آن تمهیداتی نیز صورت گرفته است.

توسعه کیفیت خدمات در همه ی فازهای ارسال مرسولات پستی که شامل قبول مرسولات و رهسپاری و توزیع آن ها می شود، افزایش رضایتمندی مردم و همچنین ترافیک بیشتر را در پی خواهد داشت.

حسین نعمتی یادآور شد: طرح تحول و شتاب در شبکه پستی بسیار حائز اهمیت است و مدیران اجرایی باید عقد قرارداد همکاری با شتاب دهنده ها و اشتراک گذاری ظرفیت ها و زیرساخت های پست با مشاغل نوپا را با جدیت سرعت ببخشند.

پرداخت بر مبنای عملکرد از موضوعاتی بود که حسین نعمتی به آن اشاره نمود و گفت: این طرح با موفقیت در حال اجرا می باشد که به دنبال آن شاهد بالارفتن سطح انگیزه و خلق عدالت بیشتر در پرداخت های غیرمستمر به توزیع کنندگان هستیم.

منبع: شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه