متاپک از سرویس پیک دوچرخه‌سوار زدیفای برای ارسال سفارشات استفاده می‌کند

metapack-uses-the-courier-service-of-zdf-to-send-orders

پلتفرم پیشرو ارسال مرسولات پستی Metapack با استارتاپ تحویل پستی Zedify در بریتانیا همکاری خواهد کرد. استارتاپ پستی زدیفای به دلیل ارائه سرویس پیک دوچرخه‌سوار شناخته شده است و سرویس ارسال سریع سفارشات به صورت ۲۴ و ۴۸ ساعته ارائه می‌دهد.

پلتفرم متاپک ارائه‌دهنده پنل مدیریت ارسال سفارشات به بیش از ۳۵۰ شرکت پستی و واسطه پستی در سراسر جهان است که نزدیک‌به ۵۵۰ میلیون بسته پستی در سال ارسال می‌کند. شرکت نوظهور زدیفای در سال ۲۰۱۹ تاسیس شده و از آن زمان تاکنون بیش از ۸۰۰ هزار بسته تحویل داده است.

۱۰ هاب توزیع کالا در سراسر بریتانیا

مشتریان متاپک از حالا می‌توانند از طریق پنل مدیریت پلتفرم لجستیکی این شرکت، سرویس ارسال پیک دوچرخه‌سوار زدیفای را انتخاب کنند. خدمات پیک زدیفای در سراسر بریتانیا فعال است. Zedify دارای ۱۰ مرکز تحویل مرسوله در شهرهای لندن، کمبریج، ساوتهمپتون و برایتون است. متاپک در ماه می ۲۰۲۲ با شرکت پستی هومر ادغام شد و شبکه‌ای شامل ۲۰۰۰ نقطه توزیع پستی در هلند و بلژیک در اختیار گرفت. همچنین در آگوست ۲۰۲۲ نیز متاپک قراردادی برای ارسال سریع سفارشات در بریتانیا با شرکت HIVED امضا کرد.

جان ویلیامز، مدیر ارشد اجرایی Zedify می‌گوید: «با توجه به اینکه ۷۰ درصد مصرف‌کنندگان متوجه به این‌که سفارش‌هایشان را کدام شرکت پستی تحویل می‌دهد، آنلاین‌شاپ‌ها می‌توانند مطمئن باشند که انتخاب پیک دوچرخه برای ارسال مرسولات، مزیت رقابتی پایداری برای آن‌ها فراهم می‌کند».

زدیفای از دوچرخه، سه‌چرخه و ون پستی برای پیک سفارشات استفاده می‌کند

زدیفای از دوچرخه، سه‌چرخه و ون پستی برای پیک سفارشات استفاده می‌کند

Zedify در تحویل سفارشات با دوچرخه باری پیشگام بوده است.

دیوید راندال، مدیر شراکت استراتژیک از متاپک، می‌گوید: «Zedify در پیاده‌سازی حمل‌ونقل بسته‌ها با دوچرخه باری در سراسر بریتانیا پیشگام بوده است و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که با آن‌ها کار می‌کنیم، به‌ویژه که همچنان به آنلاین‌شاپ‌ها گزینه‌های ارسال پستی پایدارتری ارائه می‌کنیم.”

۲۰ درصد مرسولات با دوچرخه برقی ارسال می‌شوند

ارسال بدون تاخیر و مطمئن سفارشات به ویژه در سال‌های اخیر برای مشتریانی که به صورت آنلاین خرید می‌کنند اهمیت بیشتری پیدا کرده است. براساس نظرسنجی متاپک در میان ۳۰۰۰ اروپایی، ۷۵ درصد از خریداران، نحوه ارسال سفارشات را در نظر می‌گیرند. برای بیش از ۳۰درصد از مصرف کنندگان، شرکت معتبر ارسال پستی عامل تعیین‌کننده در انتخاب گزینه تحویل است.

انتظار می‌رود دوچرخه‌های حمل بار برقی، یک گزینه مطمئن و محبوب شهری برای ارسال ۲۰ درصد از مرسولات باشند. در اوایل تابستان ۲۰۲۲ آمازون مرکز ناوگان پیک دوچرخه خود را در لندن معرفی کرد.

0

بدون دیدگاه